Firmast


Ajalugu


OÜ BESTORKATE TARTU alustas oma tegevust 1998 aastal. Firma põhitegevusalad on lamekatuste ehitamine ja remont, hüdroisolatsioonitööd, katuseplekkide ja vihmasüsteemide paigaldus. 

 
Teostame töid peamiselt  Lõuna - ja Kesk-Eestis. Oleme teostanud allhanketöid tuntud ehitusettevõtetele (Nordecon Ehitus, Tartu Ehitus, Selista Ehitus), sealhulgas suure osa Tartu tootmishoonete, kaubanduskeskuste ja kortermajade katustest.
 
Kasutatud bituumenrullmaterjalidele anname 10-aastase garantii ning meie poolt teostatud töödele 2-aastase garantii. Katuse korraliku hooldamise korral on nimetatud materjalide eluiga aga pikem. Katusekattetööde läbiviimise ajal tagab ehituse koguriskikindlustuse  ERGO Kindlustus AS.
 
OÜ Bestorkate Tartu töölised omavad spetsiaalset väljaõpet ning on tehniliselt hästi varustatud. Kõik katusekatjad on läbinud Riigi Päästeameti poolt aktsepteeritud tuletööde kursused ja omavad vastavat sertifikaati. Kaasaegsed materjalid ja tehnoloogia vaõimaldavad teostada katusekattetöid ka talvel.
Meie eesmärk on pakkuda tellijatele häid lahendusi, milles me ise kindlad oleme.